Мы в Фейсбук

Мы в Твиттере

Інформація про доставку

 

Інтернет-магазин Garderob-ua здійснює доставку по всій території України (крім тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, а також Автономної Республіки Крим). Доставка по Україні здійснюється кур'єрською службою Нова пошта протягом 1-3 днів.

Замовлення на сайті можна оформляти в будь-який день і будь-який час. Товари які оплачені автоматично резервуються, і мають перевагу в швидкості комплектації і відправки. При отриманні замовлення переконливе прохання на місці перевірити цілісність упаковки і скотча.

Звертаємо увагу, внесення будь-яких змін в замовлення, оформлений на сайті веде до збільшення до збільшення терміну комплектації і відправки замовлення на 1-3 робочих дня.

 

Під відправкою з нашого боку розуміється доставка посилки в відділення транспортної компанії Нова пошта. Посилка доставлена ​​у відділення Нової пошти може виїхати звідти не в той же день у зв'язку з особливостями внутрішніх процедур транспортної компанії. Просимо робити замовлення по можливості заздалегідь.

Оплата по Україні.

       

Товар повинен бути оглянутий на Новій Пошті перед тим як буде оплачений накладений платіж.

 Накладений платіж з передоплатою від 150 до 200грн в залежності від категорії товару (при відмові від отримання товару на відшкодування транспортних витрат)

    Ви оплачуєте замовлення перевізнику вже після його отримання. В даному випадку вам необхідно оплатити додаткову вартість зворотної доставки грошей за тарифами транспортної компанії.

Онлайн оплата:

 

Оплата банківською картою в приват 24.

 

 

Быстрый заказ
Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

captchacaptchacaptchacaptcha